Heroes VI

Jaskinia Behemota

Orki w pełnej krasie

Serwis Gamespot udostępnił filmik ukazujący zamek Stronghold w pełnej krasie.

Informacja za Kwasową Grotą

Comments

MiB /

Wedle naszych informacji film miał się ukazać dopiero jutro, no ale oczywiście ktoś się musiał wyłamać ;-)

Dagon /

Cóż za ekspresja -_-'
Za wiele informacji to nie podali. O orkach jako frakcji to w sumie nic czego nie można by się było samemu domyślić. Najlepsze jednostki w zwarciu, szał krwi...bla bla bla...
Trochę o kampanii, ale w sumie "bez szału".

Morghan Grin /

@Dagon
W sumie racja, ale przynajmniej zobaczyliśmy orków w akcji ;)
Wygląda to bardzo ładnie. Zwłaszcza animacja podczas walki i po ataku. Czy wy też zauważyliście jak Wojownik Jaguara ryczy na atakującego go Ghula, a ten skula się? Mała rzecz, a cieszy.
Fakt informacji nowych mało, a jak już to nie rzucają na kolana. Ale jako taka prezentacja stronnictwa...Jak najbardziej. Gdyby zrobili tak dla każdej rasy byłby naprawdę super.
BTW W końcu mamy ładny portret bohaterki! :D
Lady Elizabeth wygląda naprawdę....;]

Dagon /

Tak, animacje ładnie zrobione ;) Jednostki orków prezentują się bardzo dobrze. Zdecydowanie lepiej niż jednostki Przystani. Zarówno przerywniki jak i sama walka ładnie wygląda. Trochę tylko obawiam się mapy przygody.

Żywiołak Piwa Vandergahast /

Wydaje mi się, czy podstawowa wersja cyklopa wygląda jak futrzak? :] (chyba że to nie cyklop tylko to coś z inferno) W każdym razie obiecanego powiewu nowości to ja w tej nacji nie widzę. Wyglądają nieźle, fakt. Boję się jak Sanktuarium będzie w 3d wyglądać :/

Krzysiowich /

Na Kwasowej Grocie jest ten filmik w wersji z polskimi napisami.

Kroater /

Film zrobił na mnie ogromne wrażenie. Według mnie H6 jest na najlepszej drodze do sukcesu.

Pavciooo /

Nie podoba mi się cyklop na tym filmiku - wygląda jak wielka, garbata, niezdarna kupa mięsa. Ten z V-tki był o niebo lepszy, czuło się w nim tę moc :]
Reszta ok, chociaż bez rewelacji.

Avonu /

@Kroater
Nadal nie wiem praktycznie NIC o rozwoju bohaterów, ich klasach, mechanice walk, ekonomii, rozwoju miast, statystykach i artefaktach oraz ich wpływach na grę, edytorze map, interfejsie użytkownika, udźwiękowieniu, czy też stopnia zaawansowania ukończenia gry na obecny dzień.
Wygląd jednostek to chyba trochę za mało, by powiedzieć czy gra będzie sukcesem czy nie, nie uważasz?

Morghan Grin /

Myślę, że Avonu trafił w sedno.
Premiera zbliża się wielkimi krokami (a przynajmniej zbliżała) a my znamy część jednostek, bohaterów i trochę zarysu historycznego. Reszta rzeczy jest podana ogólnikowo albo rzucona jedynie hasłowo, bądź w stylu "O tym powiemy później".
Liczę, że już wkrótce zobaczymy więcej konkretów i wyjaśnią to i owo. Prezentowanie jednostek jest ważne i efektowne, ale jednak mechanika jest równie ważna.
@Vandergahast: Szczerzę wątpię. Ten kolor skóry wprowadza w błąd...Mam nadzieje ;)
Ale wiecie macie trochę racji. Cyklop wygląda jakby go specjalnie zzipowali do rozmiaru 2x2 :P

Włodarz Hellburn /

"they try so hard to make this sound epic, and fail, epicly"
Ten komentarz trafił w sedno tego, co chciałem powiedzieć.

Kroater /

Avonu-> Uwierz mi, że większości graczy mało obchodzi to co wymieniłeś. W Heroes'a zawsze grało dużo casuali. Tą serię zna każdy...

Żywiołak Piwa Vandergahast /

Tak, ale każdy kto tę grę kojarzy, a jest ich całkiem sporo, o czym się co jakiś czas z zaskoczeniem przekonuję, nigdy na wspomnienie gry nie mówi, że ją kojarzy bo ładnie wyglądała. Pamiętają ją, bo się w nią fajnie grało. Na razie ujawnione informacje pokazują, że będzie mniej zamków, mniej surowców, mniej jednostek. Mniej heroes w heroes, więc logiczną konkluzją jest i mniejsza grywalność dla fanów serii. Hm, nie zabrzmiało to zbyt gramatycznie

Douger /

To co powiedział Avonu to oczywiscie wielkie przegięcie. Bo czy otwierając pudełko z daną grą, chcielibyście wiedzieć jak działa jej mechanika od A do Z? To raczej największa radość z jej odkrywania. I tak już znamy wszystkie jednostki, resztę pozostawmy twórcom.

MiB /

@Douger: wszystkie jednostki? Ledwo 2 x 7 x 4 + 3, czyli 59. Do 130 z H3 to im jeszcze "trochę" brakuje. I niestety zgadzam się z Vaniem, Avonu i Hellburnem. Niestety, bo jednak chciałbym, aby H6 nie było wielką, kolorową bombonierką przewiązaną gigantyczną różową kokardą z czekoladkami o smaku wymiocin, woskowiny i szpinaku...

Lekore /

Nie musieli zdradzać wszystkiego, ale coś tam jednak o technikaliach mogli powiedzieć. Ten filmik... mówił praktycznie o tym, co każdy średnio doświadczony gracz HoMM wie o barbarzyńcach. Nie jesteśmy głupi, panie le Breton.

Douger /

Po części się zgadzam, a po części nie. 59 jednostek ? OK, ale skąd wiesz czy będzie ich dużo więcej. Znamy wszystkie jednostki ze wszystkich frakcji. Zostały ewentualnie tylko neutrale. Jak dla mnie to i tak za dużo. Dla tych, którym będzie to za mało pozostaje demo. Część kupi w preorderze, część ściągnie piraty. I gitara , zawsze tak było. Casuale? Trójkę też kupowali, ale czy to źle?

Mosqua /

Co mi się podobało? Że kilka spraw zyskało sens.
Co mi się nie podobało? Kiedy próbował akcentować orkowato.

Nie ważne czy będzie jednostek 200 czy 50 - ważne, by każda jednostka do czegoś służyła (pomijając szkieletornię, ołtarz ofiarny, handlarzy niewolników i nekromancję) i była zindywidualizowana (co by nie mówić - wiele jednostek z trójki były po prostu zapychaczami).

Tristan /

Będą też jednostki neutralne + bossy

Darkem /

Pozytywnie zaskoczył mnie "demented" (na artach przypominająca ghula, podstawowa jednostka inferno), wygląda bardzo dobrze, a jego szeroka, uśmiechnięta paszcza nadaje mu wygląd prawdziwego obłąkańca ;).

Mimo sympatii do nowego "designu" orków jestem zawiedziony składem zamku. Widzieliśmy rewolucje w innych frakcjach, ok, umiarkowane rewolucje, ale nowa twierdza jest zbyt podobna do tej z piątki. To jej największy minus :(.

P.S. Zauwazyliscie, ze jaguar warrior bardzo rozni się od swojego projektu? Inna broń. Inna maska.

Volkolak /

Najlepszy Ork, to ten gość w czerwonej koszulce.XD A na poważnie - zgadzam się co do wyglądu cyklopa. Rzeczywiście wygląda jak demon. Wygląd reszty jednostek nie zmienił się, poza bardziej barwnymi elementami ubioru.